You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

{name}
{name}
{product_id}
{price} €
tk.
Summa ilma käibemaksuta:
0.00 €
Käibemaks:
0.00 €
Kogusumma koos maksudega:
0.00 €
Teie allahindlus:
0.00 €
help facebook
Raamatute tarne kogu Euroopas

Kuidas tellimust õigesti vormistada? See on lihtne!

Me soovitame igal kliendil registreeruda meie internetipoes Kniga24 isikliku konto avamiseks. Tehnilistel põhjustel (erinevad postiserverite seaded ja muu selline) ei jõua meie automatiseeritud kirjad tellimuse ja selle maksmise kohta alati kohale või satuvad rämpsposti kausta.

Kui Teil on isiklik konto, saate igal ajal vaadata tellimuse staatust, osaleda usaldusväärse kirjavahetuse kaudu meie veebisaidil ja näha oma tellimuste ajalugu. See on meie soovitus, kuigi ostu saate teha ka ilma registreerimata.

Otsige vajalikke raamatuid veebisaidi otsingusüsteemi abil, sisestades otsinguväljale raamatu pealkirja või autori nime. Kui mitmel samasuguse kaanega raamatul on erinev hind, pöörake tähelepanu iga raamatu täiendavatele omadustele. Need võivad erineda suuruse, kaane materjali, väljaandmise aasta ja muude parameetrite poolest.

Valitud toote lisamiseks ostukorvi kasutage nuppu "Lisa ostukorvi" toote nime kõrval.

Kui olete valmis tellimust esitama, minge ostukorvi ja kontrollige valitud kaupu, kontrollides nende kogust, et vältida vigu. Vajadusel saate igat toote nimetust muuta või selle korvist otse eemaldada.

Pidage meeles, et meil ei ole võimalust toodet teie loodud tellimusse lisada ega kaupu mitme tellimuse vahel liigutada. Seetõttu kontrollige oma tellimust enne lõplikku kinnitamist.

Enne tellimuse tasumist pakutakse Teile võimalust valida üks tarneviisidest. Tellimuse kinnitamise etapis saate valida erinevate tarneviiside vahel, mis on saadaval meie veebisaidil, teie riigis ja asulas.

Pärast tarneviisi valimist ja enne tellimuse lõplikku tasumist näete kohaletoimetamise hinda. Kohaletoimetamise hind sõltub valitud tarneviisist, kohaletoimetamise asukohast, tellimuses olevate kaupade kogusest. Samuti võib kohaletoimetamine olla tasuta. Tasuta kohaletoimetamise saamiseks pöörake tähelepanu meie eripakkumistele. Erinevate riikide jaoks kehtivad erinevad tasuta kohaletoimetamise tingimused.

Teil jääb vaid tellimus maksta, valides ühe pakutavatest makseviisidest. Pöörake tähelepanu sellele, et panga nime lähedal on näidatud riik, kus ta töötab. Samanimeline pank teises riigis ei võta vastu teie makset. Kuni tellimust pole makstud, seda ei töödelda.

Tähelepanu! Knižnoj onlain-megamarketis www.kniga24.ee on realiseeritud dünaamiline hinnasüsteem, mis sõltub paljudest teguritest ning on tehniline iseloomuga. Toode võib erinevatel ajahetkedel maksta erinevalt, peamiselt sõltuvalt rubla kursside muutustest euro suhtes. Seetõttu võivad hinnad päeva jooksul muutuda mõlemas suunas - nii väiksema kui ka suurema suunas.

 

Meeldivaid ostuelamusi!