You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

{name}
{name}
{product_id}
{price} €
tk.
Summa ilma käibemaksuta:
0.00 €
Käibemaks:
0.00 €
Kogusumma koos maksudega:
0.00 €
Teie allahindlus:
0.00 €
help facebook
Raamatute tarne kogu Euroopas

Makseviisid

Pangaviide

Swedbank, SEB Pank, DanskePank, NordeaPank. Tellimuse kinnitamisel ilmub ekraanile arve. Tasumisel läbi panga on vaja vajutada vastavale ikoonile. Peale tasumist panga leheküljel on vaja vajutada klahvi „tagasi kaupmehe juurde“. Vaid sel juhul kajastub teie tellimus korrektselt meie tellimuste baasis. Peale tasumist saate sellekohase kinnituse ning arve saadetakse Teie elektroonposti aadressile. Kui klient ei saanud teatist raha saamise kohta, võtke tunni aja pärast peale ülekannet ühendust info@bookvoed.ee.

Kliendile esitatud arvel märgitakse kõik vajalikud rekvisiidid ja maksud.

Kui raha ei ole 3 päeva jooksul tarnija arvele saabunud, tellimus tühistatakse.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse Teile arve. Arve koopia saabub ka Teie 2-mailile, et saaksite arve välja trükkida ja tasuda selle eest pangakontoris või internetis. Interneti teel makstes märkige selgituses kindlasti arve number.

PayPal

Kiire ja mugav. Miljonid ostjad kasutavad PayPal põhjusel: see on mugav. Maksmiseks on vajalik vaid elektroonposti aadress ja parool - see on kiirem, kui kotist rahakott võtta. PayPal on üheks kõige lihtsamaks tellimuse tasumise viisiks.

Krediitkaart

Üks kõige levinumaid makseviise maailmas. Ohutu ja väga lihtne kasutuses. Maksmiseks aktsepteerime peaaegu kõiki krediitkaarte.