You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

{name}
{name}
{product_id}
{price} €
tk.
Summa ilma käibemaksuta:
0.00 €
Käibemaks:
0.00 €
Kogusumma koos maksudega:
0.00 €
Teie allahindlus:
0.00 €
help facebook
Raamatute tarne kogu Euroopas

Meist

Austatud raamatuarmastajad Eestist ja Euroopa Liidust!

Meil on rõõm teatada, et avanes otsetee, mis seob vene sõna hindavat lugejat täna Venemaal ülisuurel hulgal avaldatava mitmekülgse kirjandusega. Nüüdsest võib igaüks, kes armastab raamatut selle traditsioonilises tähenduses, tellida lihtsalt ja saada teda huvitavat väljaannet, justkui viibiks ta venemaa suure, valikust kirendavas raamatukaupluse saalis.

Tegelikult nii ka on - igaüks võib virtuaalselt viibida sellises supermarketis. Kuna meie ressursi partneriks on venemaa suurim raamatukaubanduse võrk "Bukvojed" («Буквоед»), mille kauplused töötavad 2000.aastast Vene Föderatsiooni loodeosas, internet-kaubandus aga haarab kogu riiki.

Meie ressurss kannab nimetust "Kniga24" ning on Eesti, lähiperspektiivis ka kogu Euroopa Liidu klientidele orienteeritud internet-raamatukauplus. Läbi «Kniga24» tehtud internet- tellimuse võite soetada raamatuid, muuhulgas nii unikaalseid, kui ka kantselei- ja koolikaupu, suveniire. Kõik see on teie jaoks palju odavam, kui teistes Eesti ja Euroopa Liidu kauplustes.

Nii et, kallid euroopa "tähenärijad", - "head isu"! Tellige raamatuid Venemaalt läbi «Kniga24», lugege ja tundke sellest heameelt!

Teie «Kniga24»