You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

{name}
{name}
{product_id}
{price} €
tk.
Summa ilma käibemaksuta:
0.00 €
Käibemaks:
0.00 €
Kogusumma koos maksudega:
0.00 €
Teie allahindlus:
0.00 €
help facebook
Raamatute tarne kogu Euroopas

TARNEAEG


* Kliendi poolt tasumise hetkest kuni tellimuse saabumiseni meie Eesti kontorisse (Jõhvi linn) möödub 4-15 päeva.
* Jaotise "Laomüük" raamatud asuvad Jõhvis (Eesti) asuva kontori laos ja neid saab Kliendile kohe välja anda või välja saata. Kui jaotise "müük laost" raamatud on ühendatud ühes tellimuses koos üldkataloogi raamatutega, saadetakse tellimus siis, kui see on täielikult moodustatud.
* Pärast töötlemist saadetakse Tellimused Eestisse ja teistesse Euroopa Liidu riikidesse Kliendi poolt valitud kättetoimetamisviisiga. Need tarneaeg sõltuvad valitud postiteenuse tingimustest!
* Tähelepanu! Riigipühadel töötavad Kniga24 teenused tellimuste vormistamiseks ja saatmiseks ilma puhkepäevadeta, kuid Postiteenused töötavad oma ajakava järgi ja nende tavapäraseid tarneaegu saab pikendada. See kehtib eriti jõulude ja uusaasta pühade kohta.

 

Lisateave:
KNIGA24 on veebipõhine raamatupood, mille virtuaalsetel riiulitel on ühendatud kolm hiiglaslikku ressurssi:


Just tänu sellele on meil võimalus pakkuda klientidele sellist tohutut tootevalikut ja raamatumaailma uute toodete kiiret saabumist. Kõik kaubad asuvad meie partnerite ladudes ja jaemüügivõrkudes Venemaal. Teie Tellimused vormistatakse, deklareeritakse, ületatakse Euroopa Liidu piiri ja tehakse tollivormistus enne meie kontorisse jõudmist. Keerulise rahvusvahelise olukorra tõttu võivad tellimuste tarneaeg mõnikord erineda ülalnimetatutest. Viivitused pole vajalikud, kuid nende puhul palume oma klientidel olla mõistvad.