You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

{name}
{name}
{product_id}
{price} €
tk.
Summa ilma käibemaksuta:
0.00 €
Käibemaks:
0.00 €
Kogusumma koos maksudega:
0.00 €
Teie allahindlus:
0.00 €
help facebook
Raamatute tarne kogu Euroopas

Millist makseviisi ma peaksin valima?

Pangalink

Veenduge kindlasti, et pank, mis on meie veebisaidil märgitud, sobib teie jaoks maksmiseks. Pöörake tähelepanu sellele, et panga nime lähedal on märgitud, millises riigis see tegutseb. Balti riikides on mitu panka, millel on sama nimi, kuid igal neist on seos konkreetse riigiga. Pank, millel on samanimeline nimi teises riigis, ei aktsepteeri teie makset ja tellimus tühistatakse.

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanil arve. Pangalingi kaudu tasumiseks peate klõpsama vastaval ikoonil. Pärast maksmist peate pangalehele naasmiseks klõpsama nuppu "tagasi müüjale". Ainult siis kajastub teie tellimus korrektselt meie tellimuste andmebaasis. Pärast maksmist saate kinnitusmakse ja arve oma e-posti aadressile. Kui olete maksnud, kuid pole raha saamise teavet saanud, on see tavaliselt tehniline probleem (erinevad postiserveri seaded jne). Meie automaatseid e-kirju tellimuse ja makse kohta ei jõua alati kliendini või jõuavad spämmi.

Kontrollige oma e-posti rämpsposti või minge oma kontole, et veenduda, et tellimus on tasutud. See on nähtav tellimuse olekus. Viimasel juhul saatke meile e-kiri aadressil info@bookvoed.ee. Kontrollime makset ja vastame võimalikult kiiresti.

Arvel on kõik vajalikud andmed ja maksud. Kui 3 tööpäeva jooksul raha ei laeku müüja kontole, tühistatakse tellimus.

 

Pangakonto ülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse arve. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile, et saaksite arve välja printida ja tasuda selle pangakontoris või Internetis. Interneti kaudu tasudes märkige kindlasti arve number selgitusse.

 

PayPal

Kiire ja lihtne. Miljonid ostjad kasutavad PayPali ühte põhjust: see on mugav. Maksmiseks on vaja ainult e-posti aadressi ja parooli - see on isegi kiirem kui rahakoti väljavõtmine. PayPal on üks lihtsamaid tellimuse tasumise viise.

 

Krediitkaart

See on üks maailmas kõige laiemalt levinud makseviisidest. Turvaline ja väga lihtne kasutada. Võtame peaaegu kõik krediitkaardid makseviisina vastu.

Maksmine meie kontoris

Kui ükski ülaltoodud makseviisidest ei sobi teile, on võimalus maksta ette tellitud tellimuse eest meie kontoris. Tellimuse saab tasuda kolme päeva jooksul pärast tellimuse esitamist pangaterminali või sularahas meie kontoris.